Blog

Page 1 of 2  > >>

Mar 10, 2023
Category: Blog
Posted by: admin

Artystyczne koszulki to coraz bardziej popularna forma wyrażania swojego stylu i indywidualności poprzez modę. 

Koszulki z oryginalnymi nadrukami stały się wyrazem kreatywności, a Twórcy często projektują je jak prawdziwe dzieła sztuki. Współczesna moda staje się coraz bardziej artystyczna i oryginalna, a sztuka na t-shirtach to idealne połączenie obu tych światów.

Nov 9, 2022
Category: Blog
Posted by: admin

Nasze hafty komputerowe znowu na wyprawie! :)
Od lat współpracujemy ze sportowcami, podróżnikami i odkrywcami.
Eksploratorami nie tylko nowych miejsc, czy dróg wejścia, ale także wytrzymałości człowieka i możliwości adaptacji do skrajnych warunków życia.
Jednym z nich jest na pewno Mateusz Waligóra. Podróżnik specjalizujący się w wyprawach ekstremalnych, dziennikarz, fotograf i przewodnik.
Czy nasze nadruki i hafty są Mu potrzebne?

 
Apr 11, 2022
Category: Blog
Posted by: admin

Limitowane wersje koszulek mogą być pamiątką z niezwykle ważnego wydarzenia. Wielu fanów tylko czeka na możliwość zakupu takiego t-shirtu, a po imprezie paraduje w nim z dumą. Nic dziwnego, gdyż to odzież, która potwierdza udział w koncercie ulubionego zespołu albo festiwalu. Któż nie kojarzy charakterystycznych koszulek z Woodstocka (dziś Pol’and’Rock Festival)? Widząc je na ulicy, można znów poczuć się częścią tej kolorowej społeczności. Niejedna osoba rozpocznie odliczanie dni do kolejnego spotkania na polu namiotowym. A to zaledwie ułamek plenerowych eventów, po których pozostaje masa wspaniałych wspomnień – oraz unikatowa koszulka.
Mar 11, 2022
Category: Blog
Posted by: admin

Wysokiej jakości nadruki DTF – technologia, która pozwala na tworzenie pięknych nadruków na różnych powierzchniach

Technologia nadruków metodą DTF należy do nowych i cieszących się coraz większą popularnością rozwiązań, które dla wielu osób stają się ciekawą alternatywą dla techniki DTG. Ich niewątpliwą zaletą okazuje się między innymi niska cena oraz wysoka jakość nadruków, które można z powodzeniem stosować nawet na zakrzywionych, takich jak daszki czapek. Oprócz tego warto wspomnieć, że nadruki DTF bardzo dobrze sprawdzają się na czarnych tkaninach, zachowując kolory i wzory pojawiające się na wcześniej przygotowanym projekcie. Dlatego też warto dowiedzieć się, na czym polega metoda DTF i zdecydować, czy okaże się godnym uwagi wyborem w przypadku danego zamówienia.

Feb 9, 2022
Category: Blog
Posted by: admin

Koszulki z własnym nadrukiem to ciekawy sposób na wyrażenie swojej osobowości i wyróżnienie się z tłumu. Zwłaszcza gdy mowa o tych wykonanych techniką fullprint. Zadrukowanie całej powierzchni bluzki dowolnym motywem to bardzo kusząca, coraz popularniejsza opcja zdobienia ubrań. Na czym polega i kiedy ją zastosować? Wyjaśniamy!

 

ZAUFALI NAM