HAFT KOMPUTEROWY

  • Nawet 9 kolorów haftu na wykrojach, gotowej odzieży, kurtkach, polarach, koszulkach
  • Dobieramy kolory haftu wg wzornika Panton'a
  • Dysponujemy paletą 300 odcieni nici
  • Opracowujemy graficznie wzory i loga
  • Wycena uzależniona jest od ilości ściegów wzoru
Skontaktuj się z nami telefonicznie Wypełnij formularz kontaktowy

Perfekcyjny haft komputerowy – Wrocław

Firma Lach od wielu lat wykonuje profesjonalny haft komputerowy we Wrocławiu. Działamy w branży od 1992 roku, zdobywając przez ten czas szerokie grono zadowolonych, stałych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od fachowego doradztwa i projektowania, aż po bardzo staranne wykonanie haftu. Opracowujemy graficznie wzory oraz logo firmowe. Dzięki bogatemu doświadczeniu, umiejętnościom specjalistów, a także zaawansowanemu parkowi maszynowemu możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym zamówieniom. Wykonujemy haft na odzieży gotowej, wykrojach, czapkach, torbach oraz innych akcesoriach. Realizujemy hafty na ubraniach biznesowych, roboczych, specjalistycznych i reklamowych, m.in. na koszulkach, bluzach, kurtkach, polarach dla dorosłych oraz dzieci. Gwarantujemy bardzo precyzyjne wykonanie haftu komputerowego, co przekłada się na wysoką estetykę produktów. Oferujemy do 9 kolorów haftu na odzieży w projekcie. Dysponujemy paletą 300 odcieni nici. Dobieramy barwy haftu według wzornika Pantone. Wykonujemy zarówno niewielkie zamówienia (już od 1 sztuki), jak i hurtowe ilości haftów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Koszt usługi zależy od liczby ściegów w danym wzorze, a także od wielkości zamówienia. Przy dużych nakładach cena egzemplarza maleje i staje się niezwykle atrakcyjna. Wykonujemy hafty na podstawie wzoru dostarczonego przez klienta, jak również oferujemy zaprojektowanie szablonu przez wykwalifikowanych grafików.

Profesjonalny haft – Wrocław i okolice

Haft to szlachetna, bardzo efektowna technika zdobienia i personalizacji odzieży oraz akcesoriów. Nowoczesny haft komputerowy umożliwia perfekcyjne wykonanie oraz umieszczenie wzoru na prawie każdym materiale. Dzięki temu możliwa jest realizacja praktycznie dowolnego projektu. Komputerowy haft charakteryzuje się dobrą odpornością na negatywny wpływ częstego prania i użytkowania ubrań, co sprawia, że zachowuje swój estetyczny wygląd na długi czas, nawet w przypadku odzieży roboczej, która jest szczególnie narażona na zniszczenia. Komputerowy haft cechuje się znakomitą dokładnością nawet niewielkich szczegółów. Dzięki wykorzystaniu solidnych nici o bogatej kolorystyce oraz różnej strukturze i grubości możemy w pełni dopasować wykończenie do preferencji klienta. Haft wykazuje też świetną wytrzymałość na rozdarcia, przetarcia czy pękanie. Realizujemy ponadto zamówienia specjalne, z zastosowaniem np. nici ognioodpornych, wykazujących doskonałą trwałość w przypadku kontaktu z ogniem oraz wysokimi temperaturami.

Komputerowy haft dla klientów prywatnych i firm

Usługi realizacji haftu we Wrocławiu kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Spersonalizowane, wykonane na indywidualne zamówienie hafty na akcesoriach oraz odzieży to szczególnie polecane rozwiązanie dla firm, które sprawdzi się jako gadżet reklamowy. T-shirty, bluzy, torby albo czapki z daszkiem z wyhaftowanym logo marki to efektowna i praktyczna pamiątka z wydarzenia bądź eventu. Oznakowane akcesoria, takie jak obrusy, serwetki, ręczniki, pledy czy pościel znajdą zastosowanie jako element budujący wizerunek marki w restauracji, kawiarni, hotelu, pensjonacie lub innym obiekcie. Profesjonalna odzież robocza albo firmowa z logo przedsiębiorstwa pozwala też wyróżnić pracownika danej firmy wśród konkurencji, np. podczas targów, wystaw bądź eventów. Usługi haftowania znajdują także zastosowanie w przypadku ubrań dla służb mundurowych. Pozwalają na wykonanie naszywek, dystynkcji, a nawet mocowanych na rzep funkcji lub nazwisk.

ZAUFALI NAM