Feb 9, 2022

Koszulki fullprint


Koszulki z własnym nadrukiem to ciekawy sposób na wyrażenie swojej osobowości i wyróżnienie się z tłumu. Zwłaszcza gdy mowa o tych wykonanych techniką fullprint. Zadrukowanie całej powierzchni bluzki dowolnym motywem to bardzo kusząca, coraz popularniejsza opcja zdobienia ubrań. Na czym polega i kiedy ją zastosować? Wyjaśniamy!

 
Category: Blog
Posted by: admin

 

Koszulki fullprint własny nadruk – co je wyróżnia?

Koszulka fullprint z własnym nadrukiem ma na całej powierzchni nadrukowany kolor czy wzór. To metoda pozwalająca na wybranie dowolnej barwy oraz odwzorowanie bardzo szczegółowych projektów czy nawet fotografii. Zapewniamy, że wybrane motywy zrobią duże wrażenie. Precyzja i trwałość nadruków fullprint decyduje o ich wyjątkowości.

Nadruki wykonywane metoda sublimacji nanosi się na t-shirty z przewagą włókien poliestrowych. W tym przypadku, aby przenieść motyw na materiał, trzeba podgrzać tkaninę oraz farby. Te ostatnie zmieniają się w postać gazową, dzięki czemu wnikają we włókna, które stygną i kurczą się. W ten sposób zamykają w swoim wnętrzu kolor, a my osiągamy zamierzony efektowny rezultat.

Ponadto koszulki fullprint drukuje się z wykorzystaniem metody DTG i DTF. Druk cyfrowy daje nieograniczone możliwości, dlatego nie ma tu mowy o upraszczaniu grafik. Aby stworzyć t-shirt, nie potrzeba specjalnego przygotowania. Wszystko przebiega szybko i sprawnie. Krótki termin realizacji to duża zaleta pracowni Lach. Nadruki i Haft. W przypadku obu opisanych technik można zamówić pojedyncze sztuki odzieży!. Tego typu rzeczy na długo zachowują wyraziste barwy, a przy tym są niepowtarzalne.

Koszulka fullprint z własnym nadrukiem – dla kogo?

T-shirty pasują do nowoczesnych marek podążających z duchem czasu. Coraz częściej wybierają je osoby prywatne, którym zależy na personalizacji odzieży. Co więcej, koszulki z własnym nadrukiem fullprint to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Gdy znakomicie znamy jej upodobania, bez obaw zdecydujmy się na przygotowanie takiego podarunku. Okaże się on nie tylko miłym wyrazem uczuć, ale też czymś praktycznym, co z pewnością zostanie wykorzystane.

Jak wybrać nadruk na koszulkę?

Tutaj ograniczenie stanowi tylko wyobraźnia. Klienci chcący stworzyć własną, unikatową koszulkę z nadrukiem mogą samodzielnie przygotować grafikę bądź przesłać zdjęcie, które chcieliby odwzorować. Drukujemy od jednej sztuki, co w przypadku koszulki fullprint z własnym nadrukiem okazuje się najrozsądniejszą opcją. Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie pracowni. Chętnie podpowiemy w kwestii doboru tkaniny czy nadruku.

ZAUFALI NAM