SITODRUK

  • Nadruki na każdego rodzaju materiale i odzieży.
  • Na kamizelkach ostrzegawczych, kurtkach, polarach, czapkach, parasolkach, ubraniach roboczych, torbach i koszulkach.
  • Pasy i napisy odblaskowe na odzieży roboczej i innej.
  • Pojedyncze, indywidualne zdobienie odzieży: imiona, nazwiska, ksywy, cyfry sportowe.
  • Różne techniki druku: sitodruk, termotransfer, flock/flex.
Skontaktuj się z nami telefonicznie Wypełnij formularz kontaktowy

Sitodruk – technika nanoszenia farb przez siatki sitodrukowe, bezpośrednio na tkaninę lub inny materiał. Pozwala wykonać bardzo zróżnicowane nadruki, np. gumowane, całkowicie zintegrowane z odzieżą, o strukturalnej powierzchni, z brokatem, 3D, itp.
Nadruk najczęściej termoutwardzalny. Bardzo trwały.

Termotransfer – technika polegająca na przenoszeniu nadruku, wykonanego specjalną farbą na odpowiednim papierze, poprzez prasę termiczną, na gotową odzież lub tkaninę.
Nadruki bardzo precyzyjne. O dużej trwałości i kryciu kolorów.

Flock – nadruki o wyglądzie aksamitu, wykonane techniką sitodruku lub wycinane ploterowo z folii flock i przenoszone prasą termotransferową o odpowiedniej temperaturze i ciśnieniu.
Charakteryzują się doskonałym kryciem ciemnych kolorów. Są bardzo atrakcyjne wizualnie i trwałe.

Najwyższej jakości Nadruki reklamowe na tasiemkach ( wstążki reklamowe, wstążki firmowe, wstążki promocyjne, wstążki z nadrukiem, nadruki na wstążkach )

Gotowy produkt przesyłamy w dowolne miejsce lub pozostaje do odbioru w siedzibie firmy.


Jak działa sitodruk i dlaczego warto wybrać tę metodę znakowania odzieży?

W firmie Lach. Nadruki i Haft doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest połączenie trwałości wykonywanych nadruków z szybkością realizacji oraz przystępną ceną usługi. Własne dlatego, jedną z najpopularniejszych, oferowanych przez nas metod znakowania odzieży jest sitodruk. Ta doskonale znana i ceniona technologia umożliwia wykonywane precyzyjnych, odpornych na wszelkie trudy eksploatacji nadruków, które w pełni odpowiadają na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Jak sama nazwa wskazuje, podstawowym elementem wykorzystywanym w nadrukach z sitodruku jest specjalne sito z siatką. Doskonale sprawdza się zarówno przy aplikacjach na dużych płaszczyznach, jak i przy wykonywaniu niewielkich produktów, takich jak np. odzież robocza z nadrukiem. Za pomocą sita tworzony jest specjalny szablon, który następnie przeniesiony zostaje na materiał. Niewielka średnica oczek siatki umożliwia wykonanie aplikacji z doskonałą precyzją. W naszej firmie stosujemy najwyższej jakości farby, które gwarantują ponadprzeciętną trwałość takich nadruków.

Najważniejsze zalety sitodruku

Najistotniejszą zaletą metody sitodrukowej jest jej uniwersalny charakter. Jako przedsiębiorstwo od 1992 roku obecne na rynku odzieży reklamowej, wykonujemy tą techniką m.in. kamizelki ostrzegawcze z nadrukami, koszulki polo z haftem, ale także wiele innych materiałów, nie tylko tekstylnych. Inne zalety tej technologii to m.in.:
  • szeroka gama farb – w naszej firmie proponujemy bogaty wybór farb do sitodruku, co pozwala nam uzyskiwać najbardziej spektakularne zestawienia kolorystyczne,
  • trwałość nadruku – dzięki ponadprzeciętnej odporności sitodruku na czynniki zewnętrzne, jak promieniowanie słoneczne, wilgoć czy pranie w wysokich temperaturach, czapka z nadrukiem lub dowolny inny produkt znakowany tą metodą, przez lata zachowują niezmienną, wysoką jakość druku,
  • przystępne ceny – wykonywanie druku metodą sitową to jedna z najtańszych metod znakowania odzieży. Dzięki temu klienci mogą w przystępnej cenie zamówić zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i zlecać produkcję masową takich elementów, jak odzież reklamowa czy kamizelka ostrzegawcza z nadrukiem.

Nie tylko torba z nadrukiem i nadruki na kubkach! Zastosowanie sitodruku

Choć sitodruk najczęściej wybierany jest do znakowania odzieży reklamowej, roboczej czy ostrzegawczej, tego rodzaju aplikacje z powodzeniem można wykonywać również na innych materiałach. Metoda doskonale sprawdza się przy znakowaniu powierzchni płaskich oraz wypukłych, tworzyw sztucznych, dzianin, a nawet elementów drewnianych nadruki na kubakch.

Ile kosztuje nadruk metodą sitodrukową?

Realizowane przez naszą firmę nadruki z sitodruku we Wrocławiu każdorazowo wyceniamy indywidualnie. Cena zależy od wielu czynników, takich jak nakład, rodzaj zastosowanych farb czy wybór materiału do znakowania. Jednocześnie druk sitowy uznawany jest za najtańszą z dostępnych metod nanoszenia grafiki na odzież, dlatego nawet przy niskonakładowych realizacjach cena usługi będzie dla Państwa satysfakcjonująca.

Sitodruk Wrocław – liczy się trwałość

Zarówno koszulki polo z haftami, jak i czapki z nadrukami, a także pozostałe elementy odzieży znakowanej sitodrukiem można czyścić dowolną metodą. Przy tej formie zadruku nie ma specjalnych wymogów dotyczących usuwania brudu, dlatego nawet piorąc odzież roboczą z nadrukiem w temperaturze 50 stopni, nie trzeba obawiać się o zniszczenie aplikacji.

Uzyskamy każdy efekt!

Zlecając nam drukowanie metodą sitową, mogą Państwo liczyć na precyzyjne i efektowne nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych. Dzięki zastosowaniu farb wodnych, żelowych, neonowych czy rozpuszczalnikowych jesteśmy w stanie uzyskać dowolny efekt na tkaninach i innych materiałach. Bez żadnego problemu wykonamy dla Państwa druk 2D oraz 3D, a także nadruki neonowe, puchnące lub z efektem gumy. Zapraszamy do kontaktu oraz uzyskania wyceny interesujących Państwa elementów, takich jak koszulki, czapki czy torby z nadrukami. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

ZAUFALI NAM